top of page

VANA-VESKI

PUHKEKESKUS

--  LOODUSLIK PÄRL EESTI SÜDAMES -- 

Long%20night%20forest%20%5Bline%20only%5

TULE JA NAUDI PUUTUMATA LOODUSE ILU JÄGALA JÕE KALLASTEL

Vana-Veski Puhkekeskus on looduslik pärl Eesti südames, mis asub Tallinn-Tartu maantee ääres Puiatu külas Järvamaal. Asume Tallinnast või Tartust vaid tunni-paari autosõidu kaugusel. Meie juurest leiad vaikuse, rahu ja ilu, mida on keeruline sõnadesse panna. 
 
Kunagisel vesiveski asukohal olev puhkekompleks hõlmab endas looduslikult kauni Jägala jõe kallast ja vesiveski kanalite ääres paiknevat ala. Vana-Veski Puhkekeskus piirneb Kõrvemaa maastikukaitsealaga, mille haruldased ja väärtuslikud metsa- ja rabamaastikud on suurepäraseks aja veetmise võimaluseks.
Pakume vaheldust linnaelu askeldustest ja imekauni loodusega ümbritsetud peatumiskohta perepuhkuseks ning väiksemate ja suuremate seltskondlike ürituste läbiviimiseks. Vana-Veski on ideaalne paik pulma, seminari, suve- ja talvepäeva, vabaõhuürituse ja erinevate tähtpäevade pidamiseks. Pakume erinevatele sihtgruppidele majutust, saunasid, toitlustust ja aktiivseid lisategevusi. 
 
Vana-Veski Puhkekeskuse kompleksi kuulub Peamaja, Jürimaja ja kämpingud. Pakume aastaringselt majutusteenust maksimaalselt 39 inimesele. Välialal on telkimiskohti ligikaudu 600 inimesele, lisaks Kopramaja katusealune, tantsu- ja laululava, välikiosk, suur lõkkeplats, võrkpalliplats, laste mänguväljak, väligrillid ning supluskohad Jägala jões. Saunamõnusid saab nautida torusaunas ja kümblustünnis. Külalistel on võimalus rentida kanuusid ja aerutada mööda kaunist Jägala jõge.
Kohtume Vana-Veski Puhkekeskuses!

 

Long%20night%20forest%20%5Bonly%20trees%
Long%20night%20forest%20%5Bline%20only%5
bottom of page