top of page

JÕULUD & TALVEPÄEVAD

kindpng_2777118.png

Tõeline Talve Võlumaa ootab Sind Vana-Veski Puhkekeskuses

Maalähedane interjöör, erinevad töötoad, jõuluvana ja päkapikud ning jõuluteemalised mängud muudavad iga jõuluürituse meeleolukaks ja meeldejäävaks. 
 
Jõulupeo korraldamiseks on parim valik Peamaja Veskisaal või Metsasaal, mis mahutavad olenevalt laudade-toolide paigutusest kokku 110 inimest. Ruumid on kaunistatud pühadepäraselt. Veskisaali kaunistab jõulukuusk, küünlad ja jõulumuusika. Jõulumenüüd sisaldavad pühade ajale omaseid roogasid, mis on valmistatud hoole ja armastusega järgides Eesti traditsioone.
 
Võõrustame erinevas vanuses väiksemaid ja suuremaid külalisi ning ettevõtete jõulupidusid. Jõuluürituse korraldamine on suurepäraseks võimaluseks tuua esile oma ettevõtmise viimase aasta suurimad saavutused, motiveerida ja tänada oma töötajaid, kliente ja koostööpartnereid.
Talviseid vaateid on võimalik nautida Peamaja Metsasaali maast-laeni akendest või jalutada puhkekompleksi ümbritsevas metsas või rabas. Lapsed saavad õues lumememmesid ehitada ja leida vajalikud lisandid ümbritsevast loodusest. Soovi korral on võimalik ette võtta talviseid aktiivseid tegevusi- alates kanuumatkast kuni räätsamatkani. Peale aktiivset puhkust on võimalik nautida saunamõnusid. Lisaks on võimalus lõkkeplatsil elava tule ääres kuuma jooki nautida, Šoti mägiveistele või metsloomadele toitu viia.
 
Vana-Veski meeskond aitab Sind kõige erilisema jõulupeo korraldamisel. Planeerime koos jõuluürituse programmi, samuti abistame korraldusega (jõuluvanad ja päkapikud, töötubade juhendajad, majutus, toitlustus, talvised aktiivsed tegevused, esinejad).
* Toitlustus ainult ettetellimisel vähemalt 5 tööpäeva!
Lisainfo või personaalse hinnapakkumise saamiseks võta meiega julgelt ühendust telefonil (+372) 53 461 550 või e-posti teel info@vanaveskipuhkekeskus.ee

bottom of page