PULMAD

Kui unistate pulmadest puutumata looduses, siis kauni metsa- ja rabamaastikuga ümbritsetud Vana-Veski Puhkekeskus pakub Teile ideaalset paika erilisteks pulmadeks.
Oleme meeleldi kuulamas Teie erisoove ja ideesid ning pakume ise järgmiseid võimalusi:
       Pulmade planeerimine alates esimesest sammust
Pulmaisad/emad, dekoratsioonid, fotograafid, videograafid, tordimeistrid, ilutulestik.
Meid ümbritsev loodus on juba iseenesest dekoratsiooniks Teie erilisele sündmusele. Metsast ja rabast leiab samuti inspiratsiooni ja materjale peopaiga kaunistamiseks. 
        Pulmapeo organiseerimine
Bänd, DJ, üllatusesinejad. Majade/saalide ja väliala kaunistamine koostöös erinevate teenusepakkujatega.
        Tseremoonia ja õnnitlemine
Tseremooniaks sobib välilava, keset Jägala jõge asuv Südamesaar koos lehtlaga või Vana-Veski ligidal asuv Anna kirik või Paide Püha Risti kirik. Õnnitlemiseks sobib kaunis väliterrass vaatega Jägala jõele.
   Toitlustamine
Tutvu meie Pulmamenüüga. Loomulikult on teretulnud kõik erisoovid!
     Majutus ja saalid
Peosaal U-kujuliselt kuni 54-le, majutus kuni 39 külalisele.
Kui tuleb aeg hakata tähtsat päeva planeerima, võta meiega julgelt ühendust. Saame kokku ja planeerime koos kaunima sündmuste Teie elus, Vana-Veski Puhkekeskuses!
1/4
 ÖELGE TEINETEISELE 'JAH' SÕNA EESTI SÜDAMES
Vana-Veski puhkekompleksi kuulub Peamaja, Jürimaja ja kämpingud. Peamaja esimesel korrusel asuvad Veskisaal, Metsasaal ja baar. Peamaja küljel asub laudade ja toolidega avar väliterrass vaatega Jägala jõele. Vana-Veski Puhkekeskuse kompleksis on aastaringselt kokku 39 majutuskohta. Peamaja teisel korrusel on 5 magamistuba (sh Pruutpaari Sviit), kus on võimalik ööbida maksimaalselt 12 külalisel. Jürimaja esimesel ja teisel korrusel on kokku 5 magamistuba, kus on võimalik ööbida maksimaalselt 15 külalisel. Metsa servas teistest hoonetest veidi eemal asuvad kolm jõeäärset metsamajakest, kus on võimalik ööbida maksimaalselt 12 külalisel. Pulmakülalistel on võimalus leilimõnusid nautida kas torusaunas või kümblustünnis.

Puutumata loodus, Jägala jõgi ja vana vesiveski kanalid

Privaatne asukoht Eesti südames

Kõrvemaa maastikukaitseala metsad ja rabad

Vana-Veski Puhkekeskus

Vana-Veski, Puiatu küla,

Paide linn, Järvamaa 72612, Eesti

© 2020 Vana-Veski Puhkekeskus Created by R-Web Solutions