top of page

JUUBELID

pngguru.com (1).png

 

Teil on saabumas sünnipäev või juubel ja Te soovite sel aastal erilist tähtpäeva pidada kaunis looduses? Meeleoluka sündmuse tähistamisele lisab erilisust meie looduslähedane interjöör ja meid ümbritsev imekaunis metsa- ja rabamaastik. Jägala jõe ja vana vesiveski kanalite ääres asuv puhkekompleks pakub silmailu aastaringselt.
Korraldame meeldejääva sünnipäeva või juubelipeo nii lapsele kui ka täiskasvanule. Üks sündmustest, mida tavaliselt tähistatakse suurelt ja uhkelt on juubel. See on tähtis päev meie elus, mis peab jätma meeldiva ja särava mälestuse. Vana-Veski meeskond on alati avatud koostööle, et pidu saaks just selline, nagu Te olete unistanud. Aitame Teid meelsasti tähtpäeva planeerimisel ja korraldamisel ning seame esikohale just juubilari ja tema erisoovid.
Pakume majutust/saale, toitlustust, saunamõnusid ja erinevaid looduses toimuvaid aktiivseid tegevusi mõnusaks koosviibimiseks. Peamaja Veskisaal mahutab kuni 50 inimest ja Metsasaal kuni 60 inimest. Mõlemas saalis on piisavalt ruumi bändilaval elava muusika esitamiseks ja tantsimiseks. 
Tule ja muudame Sinu erilise peo või tähtpäeva ilusaks mälestuseks Vana-Veski Puhkekeskuses!
bottom of page