top of page
Peamaja esimesel korrusel asuvad kaks suurt saali: Veskisaal & Metsasaal ja kaminaga kelder. Veskisaal mahutab kuni 50 inimest ja Metsasaal kuni 60 inimest olenevalt laudade-toolide paigutusest. Metsasaalis olevatest maest-laani akendest avaneb kaunis vaade Vana-Veskit ümbritsevale loodusele ja Jägala jõele.
 
 
Mõlemas saalis on võimalus korraldada seminare, koolitusi, sünnipäevasid, pulmasid, jõuluüritusi ja palju muud. Kaminaga kelder mahutab kuni 8 inimest ja on mõeldud väiksemate koosviibimiste korraldamiseks. Peamajas on olemas ka teisaldatav bändilava. Peamaja küljel asub laudade ja toolidega väliterrass vaatega Jägala jõele. Majas levib tasuta WiFi, võimalus on rentida seminaritehnikat ja mängida piljardit.
Peamaja teisel korrusel on kokku 5 tuba:
3 kahekohalist eraldi voodikohtadega 
1 kahekohaline laia voodiga
1 kahekohaline laia voodiga Sviit
 
Neljas toas ööbijatele on ette nähtud koridoris asuv ühine dušširuum ja tualett. Sviidis on olemas eraldi dušširuum ja tualett. Peamaja teisel korrusel asub ka kõikidele külastajatele mõeldud rõdu.
Peamajas on kokku 10 voodikohta + 2 lisavoodi võimalus. Ööbida saab maksimaalselt 12 inimest. Peamaja on ühenduses Jürimajaga, mis pakub ööbimisvõimalust maksimaalselt 15 inimesele.
 
Soovi korral on võimalus tellida majutuse kõrvale hommiku-, lõuna- või õhtusöök​.
Check-in 14:00 ja check-out 12:00
*Toitlustamine ainult ettetellimisega vähemalt 5 tööpäeva!
*Lisainfo või personaalse hinnapakkumise saamiseks võta meiega julgelt ühendust telefonil (+372) 53 461 550 või e-posti teel info@vanaveskipuhkekeskus.ee
bottom of page