top of page
hiclipart.com (3).png

LASTE SÜNNIPÄEVAD

Tähistage sellel aastal lapse sünnipäeva uutmoodi ja tulge Vana-Veski Puhkekeskusesse! Meil saavad lapsed mürgeldada ja joosta keset suurt rohelust. Vana-Veskil on olemas kõik see, mida Su laps oma sünnipäevaks soovib: nerfid, veepallid, batuut ja isegi elusloomad! Kõige toredam on see, et Sa ei pea organiseerimisega vaeva nägema- anna oma soovidest teada ja meie korraldame peolaua, meelelahutuse ja tordi!
Sünnipäev Nerfidega: nerfid on mängupüstolid, mille kuulid on plastvahust ja on soovituslikud kasutamiseks alates 8ndast eluaastast. Meie poolt ette antud mängureeglitega jätkub tegevust vähemalt paariks tunniks, kui mitte kolmeks. Ohutu mängimise tagavad kaitseprillid. Soovi korral on meie poolt mängujuht.
Sünnipäev veepallidega: ronitakse palli sisse, pall lastakse kompressoriga õhku täis ja suletakse õhukindla lukuga. Võimaldab kõndida vee peal, ilma et märjaks saaks! Sõltuvalt ilmastikuoludest jätkub pallis õhku kuni 11ks tunniks ja kaalupiirand vee peal mürgeldamiseks on ligikaudu 90 kg.
Batuut-liumägi: meil on 4x4 m lai täispuhutav batuut, mis on sobilik 2-8 aastastele lastele. Kilkamist ja rõõmu on batuudi ümber alati ja lõputult. Ideaalne meelelahutus väiksematele külalistele.
Maskott toonekurg nimega Iti toob elevust igale peole. Ta on suur, karvane ja kõigi sõber. Iti on kollektsionäär, ta kogub erinevaid munasid. Kahjuks on ta natuke udupea ja ei mäleta, kuhu ta need kõik peitnud on. Laste abiga leiab ta need kindlasti ja tänutäheks on Itil alati midagi üllatuseks.
Šoti mägiveised: ühiselt külastame meie naabreid mägiveiseid ja kostitame hää ja paremaga. Räägime, kust need tegelased pärit on ja millega nad oma päevi sisustavad.
Lisainfo või personaalse hinnapakkumise saamiseks võta meiega julgelt ühendust telefonil (+372) 53 461 550 või e-posti teel info@vanaveskipuhkekeskus.ee
bottom of page